•   Live-TV -TV-kanavat -Albania -RTV 21 

TV-kanava: RTV 21
RTV 21 online - lähetys netissä

Lähetys viralliselta verkkosivustolta
Tämä televisiokanava on valtuutettu ja lähetetään kanavan virallisilla verkkosivuilla, Klikkaa soittimeen
RTV 21
Maa:  Albania
Kategoria: Yleiset
3.4 alkaen 5
7 ääntä
RTV 21 - kuvaus, arvostelu, luokitus

RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded as Radio 21 by Afërdita Saraçini and

RTV 21 online - lähetys netissä

Ora News  Albania / Yleiset
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 alkaen 5
8 ääntä
ABC News  Albania / Uutiset
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 alkaen 5
24 ääntä
Report TV  Albania / Uutiset
Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit,

  • 60
2.8 alkaen 5
19 ääntä
TVSH  Albania / Yleiset
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 alkaen 5
6 ääntä
KOHAVISION - KTV  Albania / Musiikki
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 alkaen 5
6 ääntä
Albanian TV of America  Albania / Yleiset
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 alkaen 5
9 ääntä