•   Live-TV -TV-kanavat -Albania -Alsat M 

TV-kanava: Alsat M
Alsat M online - lähetys netissä

Lähetys viralliselta verkkosivustolta
Tämä televisiokanava on valtuutettu ja lähetetään kanavan virallisilla verkkosivuilla, Klikkaa soittimeen
Alsat M
Maa:  Albania
Kategoria: Uutiset
3.4 alkaen 5
20 ääntä
Kanavan uusimmat videot
Странски македониски на семинар во Охрид распалија по Бугарија
1:45
УКИМ со објаснување за потпишувањето документи под кривична одговорност
2:00
Притисокот врз Русковска е од некоја „претходна влада“
2:30
Утре избори во Тетово, Маврово-Ростуше и Центар Жупа
1:23

Lataa lisää
Alsat M - kuvaus, arvostelu, luokitus

Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit. Programi i tij transmetohet kryesisht në shqip dhe herë pas here në maqedonisht, bazuar në konceptet evropiane të informacionit që synojnë të nxisin bashkëjetesën multietnike në Maqedoninë e Veriut. Alsat ka një gamë dinamike programesh që mbulojnë: lajme, politikë, ekonomi, argëtim, muzikë, sport, filma, seriale dhe dokumentarë.

Alsat M online - lähetys netissä

Klan Kosova  Albania / Paikallinen TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 alkaen 5
11 ääntä
Mrt 2  Albania / Yleiset
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 alkaen 5
3 ääntä
TVSH  Albania / Yleiset
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 alkaen 5
6 ääntä
Mrt 2  Albania / Yleiset
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 alkaen 5
4 ääntä
RTK 1  Albania / Paikallinen TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

  • 80
4 alkaen 5
2 ääntä
Vizion Plus  Albania / Yleiset
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 alkaen 5
3 ääntä