•   Live-TV -TV-kanavat -Albania -Top Channel 

TV-kanava: Top Channel
Top Channel
Maa:  Albania
Kategoria: Yleiset
3.4 alkaen 5
19 ääntä
Kanavan uusimmat videot
Top Channel/ Lajçak: Situatë e re në procesin e bisedimeve Kosovë – Serbi
1:13
Top Channel/ Qeveria e Abazoviç në rrezik. Marrëveshja me kishën ortodokse serbe e fut në telashe
1:33
‘Ta bëjmë gruan tornitore’, plas debati në studio: Pse s’mund të punojë një grua që rrit fëmijë?!
2:28
Top Story/ Pro jetës apo pro zgjedhjes? Debati për abortin: ‘Fëmija nuk është pronë!’
1:38:28

Lataa lisää
Top Channel - kuvaus, arvostelu, luokitus

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare.

Top Channel online - lähetys netissä

Mrt 2  Albania / Yleiset
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 alkaen 5
4 ääntä
A2 Albanian  Albania / Yleiset
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 alkaen 5
6 ääntä
Albanian TV of America  Albania / Yleiset
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 alkaen 5
9 ääntä
ABC News  Albania / Uutiset
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 alkaen 5
24 ääntä
Mrt 2  Albania / Yleiset
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 alkaen 5
3 ääntä
Alsat M  Albania / Uutiset
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 alkaen 5
20 ääntä